Departmanlarımız

Satış Departmanı

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu sahibinden.com’da onbinlerce kurumsal müşteri var ama Türkiye’de daha çok potansiyel var. Çünkü ticaret internete yeni yeni taşınıyor ve günde 2 milyon ziyaretçisiyle sahibinden.com’un pazaryeri her alanda oldukça cazip.

Kurumsal satış her gün binlerce emlakçı, araba galerisi başta olmak üzere, iş makineleri ve sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren tüm işletmeleri yeni nesil ticaret ile tanıştırmak ve sahibinden.com verimli dünyasıyla buluşturmak için durmadan çalışıyor.

“Telefonda yüzlerce arama yaparım, ne sıkılırım, ne yorulurum” diyenler masa başında İstanbul Telesatış ekibimizde çalışırken “Ben havaya, trafiğe, şehirlerarasına aldırmadan yüzlerce kilometre giderim müşterim için” diyen arkadaşlarımız İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Trabzon ve Adana’daki bölge ofislerimizden Anadolu’nun her köşesine ulaşarak satış gerçekleştiriyorlar.

“Ne olursa olsun, sahibinden.com hizmetlerini satarım, aynı zamanda satmakla kalmam müşterilerime yardımcı olurum, sorunları ile ilgilenirim, hatta arada bir ziyaret eder onların bir çayını içerim ve satışlarını arttırması için elimden geleni yaparım” diyorsan, sahibinden.com’un Kurumsal Satış Departmanı seni bekliyor.

 

Duygu

Satış Temsilcisi