Departmanlarımız

Yazılım Geliştirme

Kısaca sahibinden.com’un mutfağı olan yazılım ekibi, rekortmen sitemizin tüm altyapısını, artan milyarlık trafiklerimiz için tasarlar ve uçtan uca yazılım geliştirme faaliyetlerini kullanıcı deneyimini en önde tutarak sıcak sıcak servis eder...

Çevik süreçleri kullanarak, servis odaklı mimarinin gereklerini küp küp doğradıktan sonra java-spring uygulamalarıyla yoğurup önyüz tasarımlarına böler. İkili programlama, sürekli entegrasyon, günlük toplantılar, çevik süreç kartlarını sürece göre ilerletmek ve sandalye oyunu dahil pişirme yöntemlerini kullanarak işlerin eni iyi şekilde müşteriye ulaşmasını sağlar.

Sağlıklı beslenen yazılım departmanımız, MacbookPro’dan yapılmış tepsilerde sabah kahvaltısında MySQL ve NoSQL’li omlet sonrasında öğlen yemeklerinde zeytinyağlı Mongo ve pilavüstü Redis tercih eder. Yazılım departmanımızda akşam yemeklerinde fırında Hazelcast ve tatlı olarak leziz Memcache menüleri servis edilir. Kimi zaman açık büfe servis edilen günlerde Ruby on Rails, Groovy, Grails ve Python gibi menüler denenerek sahibinden.com’un yakın vade mutfak seçimlerini belirlenir.

Eğer sen de “çorbada tuzum olsun” ve hatta durup durup “ben Java’nın alasını yaparım” diyorsan sahibinden.com’un büyüyen mutfağı tam senin için olabilir.

 

Koray

Yazılım Geliştirme Uzmanı

"Yetenekli, disiplinli ve işine dört elle sarılan biriysen; gel, ailemizin bir parçası ol. sahibinden.com'da gerçek potansiyelini açığa çıkar."