Aksoy Group

“Aksoy Group, sahibinden.com, Richmond International otelleri ve Capitol Alışveriş Merkezi gibi tanınmış markalarla turizm, perakende, pazarlama ve internet sektörlerinde hizmet vermektedir..”

Aksoy Group
 • Richmond International

  Aksoy Group'a bağlı olarak faaliyet gösteren Richmond International, uluslararası turizm arenasında işletme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuş yeni nesil bir otel yönetimi şirketidir. Grubun kendi yatırımı olan Richmond Otellerinin (Richmond Nua Wellness-Spa, Richmond İstanbul, Richmond Ephusus Resort ve Richmond Pamukkale Thermal) yönetiminin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında kurulmuş veya kurulmakta olan otellerin Richmond markası altında yönetim ve danışmanlık faaliyetlerini yürütür.

   

  360° otel işletmeciliği vizyonuna sahip Richmond International, grubun üstün misafirperverlik anlayışını, turizm alanındaki 25 yıllık bilgi birikimini ve hizmet kültürünü Türkiye'nin ve dünyanın farklı köşelerinde yer alan yatırımcıların projelerine aktarır.

  www.richmondint.com.tr
 • Richmond Nua Wellness-Spa

  Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon Spa oteli Richmond Nua Wellness-Spa, Sapanca Gölü’nün muhteşem orman manzarası ile buluştuğu yerde bedensel ve ruhsal arınma için benzersiz olanaklar sunuyor. 20’si suit, toplam 131 odası, 2.700 m2 üzerine kurulu SPA alanı, sağlıklı menüleri, kişiye özel programları ile Türkiye’de “Destinasyon Spa” kavramının geliştiricisi olmaya devam ediyor.

   

  Avrupa’nın en donanımlı Spa merkezlerinden biri olan Richmond Nua, uluslararası alanda aldığı pek çok prestijli ödülle başarısını taçlandırıyor.

   

  2011-2012-2013-2014-2015-2016-2017-2018 World Luxury Spa Awards “Best Luxury Wellness-Spa”
  2017-2018 World Luxury Hotel Awards “Luxury Spa Hotel”
  2017 Haute Grandeur Global Hotel Awards Best Resort Spa & Best Country Spa
  2016 Spafinder Wellness Travel Awards “Best in Turkey”
  2015 World Spa & Wellness Awards “Resort Spa of the Year”
  2014 Spafinder Wellness Travel Awards “Favorite Wellness Travel Property in Turkey”
  2013 Spafinder Wellness 365™ “Best in Turkey” & “Best for Romance”

  www.richmondnua.com
 • Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  İstanbul Anadolu yakasının ilklerinden olan Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 1993 yılından bu yana alışverişin, eğlencenin ve kültürel etkinliklerin tüm olanaklarını her hafta 350 bin kişiye sunmanın gururunu taşıyor. 2005 yılında baştan aşağı renove edilen ve ICSC (International Council of Shopping Centers) tarafindan “Yenilenen Alışveriş Merkezleri” dalında “Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi” seçilen Capitol, yeni yüzü ve tanınmış markalarıyla hizmet vermeye devam ediyor.

  www.capitol.com.tr
 • Spectrum Sinemaları

  Capitol Spectrum Sinemaları, sinema teknolojisinde dünya standartlarını yakalamış, sinemaseverlerin beklentilerini dikkate alarak üst düzey bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Spectrum, yaptığı atılımlarla sektörünün öncüsü olmayı da başarmıştır. Xpand teknolojisini tercih ederek en net ve kusursuz 3 boyutlu görüntü seyirci ile buluşturmuştur.

  www.spectrumsinema.com